Pokochaj Siebie

Z kursu dowiesz się jak zbudować i komunikować światu i ludziom ile jesteś wart/warta.  Nauczysz się jak oczekiwać i otrzymywać od Świata i ludzi więcej oraz jak zbudować swoje poczucie wartości i jak stawiać granice.

349 

Poprzednia najniższa cena: 349 .

Opis

Miłość do siebie – to początek wyjątkowego romansu na całe życie

Najważniejsza relacje w naszym życiu, to relacja ze samym sobą, i jedyna osoba, która będzie z Tobą przez całe życie – to Ty sam/a. Dlatego naucz się kochać siebie, żeby całe życie przeżyć w miłości. Od tego jak traktujesz siebie, co myślisz o sobie, na ile siebie kochasz, w 99% zależy to jakiego partnera masz i czy masz w ogóle, jak on/ona Cię traktuje, jak inni zachowują się wobec Ciebie, ile pieniędzy zarabiasz, ile pracujesz i na ile szczęśliwa/y jesteś w ciągu życia

Co znaczy prawdziwa Miłość do Siebie? Jak ona powinna wyglądać? Czy można się jej nauczyć? Jak dać sobie prawo popełniać błędy? Jak nauczyć się stawiać siebie na pierwszym miejscu, a potem dopiero partnera, dzieci czy pracę? Jak pozbyć się przekonania, że nie jesteś wystarczająco dobra/y, że za mało jeszcze umiesz? I najważniejsze jak przestać krytykować siebie i zacząć być z siebie zadowoloną/ym, mimo że znowu Ci nie wyszło to co zakładałaś/es?

Odpowiedz na ty wszystkie pytania znajdziesz na kursie Pokochaj Siebie. Po miesiącu głębokiej pracy nad sobą oraz 16 modułach na zawsze zmienisz swoje postrzeganie siebie. Jeszcze w trakcie kursu zaczniesz okazywać sobie tę miłość, na którą od zawsze zasługiwałaś/eś. Zaczniesz być bardziej pewna/y siebie, odważna/y, spokojna/y i najważniejsze szczęśliwa/y ze samą/ym sobą. Wewnętrzne dziecko, które Cię całe życie sabotowało i zmuszało do prokrastynacji zamieni się w dorosłą osobę, którą jest gotowa brać od życia wszystko na co ma ochotę.

Dlaczego miłości trzeba się nauczyć?

Negatywne przekonania prześladują nas z dzieciństwa, zmuszają do nieustannej samokrytyki. I jako dorośli twardo wierzymy, że:

„Na miłość trzeba zasłużyć”

„Żeby mnie kochali, powinnam być najlepsza”

„Będę szczęśliwa, kiedy schudnę, zmienię pracę, zarobię dużo pieniędzy, wyjdę za mąż, urodzę dziecko … „

„Muszę, powinnam, za mało, nie wystarczy…”

A co, jeśli możesz Pokochać Siebie już dziś? Z taką pracą jak masz, z takim ciałem, z takim doświadczeniem życiowym. Taką jaka jesteś tu i teraz? I zacząć już dziś być szczęśliwą i spełnioną.

Życie nie daje okresu próbnego! Dopóki marzysz o szczęściu kiedyś tam w przyszłości, mija kolejny teraźniejszy dzień, który już nigdy się nie powtórzy.

Wybierz Siebie!

Wybierz miłość i szczęście już dzisiaj!

Sprawdź! Nigdy nie jest za późno Pokochać Siebie!

Opis modułów:

 • Moduł 1:Poznanie siebie i swojego całokształtu
 • Moduł 2: Codzienne przyzwyczajenia i praca z wewnętrznym dzieckiem
 • Moduł 3: Wdzięczność za teraźniejszość
 • Moduł 4: Twoja Samoocena
 • Moduł 5: Codzienne małe rzeczy, które totalnie transformują twoje życie
 • Moduł 6: Miłość do siebie
 • Moduł 7: Ocena twojej przeżytej drogi, docenienie oraz wdzięczność za nią
 • Moduł 8: Prawa wewnętrznego i zewnętrznego komfortu
 • Moduł 9: Wyniosłość. Notes złości i notes pozytywnych chwil
 • Moduł 10: Nowy Start w twoim życiu
 • Moduł 11: Stan szczęścia. Jak uruchomić go już dziś
 • Moduł 12: Odczucie „wewnętrznego wymuszania” i „powinności”
 • Moduł 13: Jaki wpływ na Ciebie ma twoje otoczenie i nowe znajomości
 • Moduł 14: Hierarchia podziału energii. Czy w twoim życiu na pierwszym miejscu jesteś Ty, potem partner, dzieci, praca, hobby, czy na inaczej?
 • Moduł 15: Neutralna przestrzeń. Jakie ogromne znaczenie ma w twoim życiu
 • Moduł 16: Pewność Siebie. I nowy strat w życiu

 

Kurs jest produktem cyfrowym. Po dokonaniu płatności otrzymujesz 180 dniowy dostęp do platformy e-learningowej, gdzie wykonujesz zadania samodzielnie. Kurs nie obejmuje sprawdzania zadań i prowadzenia przez Ivankę Karpik. 

Czy 180 dni dostępu do kursu to krótko?

Nie! Wystarczy, żeby przerobić kurs dokładnie dwa razy i zacząć  wieść życie swoich marzeń. A dlaczego nie dostajesz dostępu na zawsze? 

Statystyki i badania nie pozostawiają złudzeń – albo przerobisz kurs od razu i zaczniesz żyć pięknie, albo zapomnisz o nim na zawsze…i na zawsze wszystko zostanie po staremu:(

DON’T MISS OUT!
Subskrybuj mój Newsletter
Bądź pierwszą osobą, która otrzyma najnowsze aktualizacje i ekskluzywne treści prosto na swoją skrzynkę e-mail..
Zapisz na listę
Nic nie ryzykujesz. Subskrybcję możesz anulować kiedy zechcesz.
close-link
×

 

Cześć!

Zapraszam do kontaktu przez Whatsapp jeśli masz jakieś pytania :)

× Masz pytanie?