O mnie

Od lat towarzyszę innym w drodze do odkrycia i zrealizowania swoich prawdziwych, a często głęboko ukrytych marzeń, co czyni ich szczęśliwymi.    

Jestem dyplomowanym coachem towarzyszącym swoim klientom w procesie zmiany życia. Na swoim kanale YouTube dzielę się praktycznymi wskazówkami, które pomagają więcej zarabiać, stworzyć udany związek, pokochać siebie, podnieść samoocenę, pozbyć się ograniczających przekonań i najważniejsze spełniać swoje marzenia łatwo i szybko!!

Przez lata praktyki, pracy nad sobą, nad swoimi przekonaniami i blokadami stworzyłam dla siebie życie, o którym kiedyś nawet nie mogłam marzyć. Stworzyłam udany związek, założyłam rodzinę, zaczęłam dużo podróżować, ale co najważniejsze – odnalazłam swoją życiową misję. Tą drogą, którą przeszłam w ciągu ostatnich lat, dzielę się z Wami w swoich kursach i na swoim kanale YouTube.

Jeżeli chcesz zmian już teraz, zapraszam Cię na mój kurs “Odważ się marzyć” – który powinien przejść każdy, kto chce pozbyć się negatywnych przekonań oraz nauczyć się spełniać swoje marzenia z łatwością i cieszyć się życiem. Przetestuj! Pierwsze 2 moduły kursu za darmo:

Odważ się Marzyć

Prywatnie jestem mamą dwóch córeczek i kochaną żoną w długoletnim związku. Moimi pasjami są podróże oraz rozwój osobisty poprzez zgłębianie potęgi ludzkiego umysłu.

W ciągu ostatnich 10 lat zwiedziłam ponad 30 państw, mieszkałam i studiowałam w Hiszpanii, Francji, na Węgrzech. Z każdego zwiedzonego przeze mnie państwa przywożę nowe doświadczenia i przeżycia. Podróże są tak ważną częścią mojego życia, gdyż wierzę, że po świecie porozrzucane są części naszej duszy i odwiedzając różne zakątki zbieramy je, stając się kompletnymi. Jest coś magicznego w tym, kiedy opuszczasz dom będąc sobą, a wracasz będąc kimś jeszcze bogatszym.

I tę zmianę przekazuję Wam. Wiem, że się da, sama przeszłam długą drogę i chcę zainspirować Was do wyruszenia we własną podróż w kierunku wyjątkowego życia.

DON’T MISS OUT!
Subskrybuj mój Newsletter
Bądź pierwszą osobą, która otrzyma najnowsze aktualizacje i ekskluzywne treści prosto na swoją skrzynkę e-mail..
Zapisz na listę
Nic nie ryzykujesz. Subskrybcję możesz anulować kiedy zechcesz.
close-link
×

 

Cześć!

Zapraszam do kontaktu przez Whatsapp jeśli masz jakieś pytania :)

× Masz pytanie?