Ivanka Karpik zaprasza na kurs

Odważ się Marzyć

START nowej grupy – 1 sierpnia 2024
Dni
Godziny
Minuty
Sekundy
Kurs "Odważ się Marzyć" jest rozpoczęty!
Kurs odbywa się w aplikacji WhatsApp.

Po wciśnięciu „Rejestruję się” w następnym oknie należy wcisnąć „Dołącz do czatu”.

↓↓↓ zapisy poniżej ↓↓↓

Pierwsze 2 moduły za darmo! Płatność za wybrany pakiet po drugim module.

Basic

4 tygodnie
970 Jednorazowo
 • 10 modułów

Standard

4 tygodnie
1.270 Jednorazowo
 • 10 modułów
 • Dostęp do Grupy
 • Sprawdzanie zadań
 • Odpowiedzi na pytania
 • Webinar LIVE (spotkanie on-lin)
Popularne

VIP

4 tygodnie
3.700 Jednorazowo
 • 10 modułów
 • Dostęp do Grupy
 • Sprawdzanie zadań
 • Odpowiedzi na pytania
 • Webinar LIVE (spotkanie on-lin)
 • Prowadzenie przez Ivankę
 • Indywidualna wideo konsultacja

Odważ się marzyć. Pokaż swoim marzeniom jak mają się spełniać. Wyjątkowa metoda spełniania marzeń która przynosi zaskakujące efekty!  

Kurs stworzyłam z misją pokazania maksymalnej ilości osób, iż sami mogą być twórcami swojej rzeczywistości. 

Dostaniesz praktyczne narzędzia do pracy z podświadomością, które mogą doprowadzić Cię do życia, którego pragniesz. Pozwól sobie cieszyć się życiem, być szczęśliwą/ym, kochać i tworzyć! 

W końcu absolutnie precyzyjnie sformułujesz swoje marzenia! Odkryjesz prawdziwe marzenia i najważniejsze – TWOJE MARZENIA! Będziesz zaskoczona/y, dlaczego chowałaś/eś je przed sobą! Zobaczysz co wcześniej przeszkadzało Ci zmaterializować marzenie! I zrozumiesz, jak usunąć wszystkie przeszkody na twojej drodze!

Wyobraź sobie siebie nad brzegiem morza. Fale delikatnie omywają twoje stopy, wiatr rozwiewa włosy, a słońce otula całe Twoje ciało. Razem z Tobą stoją wszyscy, których kochasz. 

Albo inaczej. Pędzisz po trasie swoim nowym wymarzonym samochodem, wdychasz zapach skórzanej tapicerki i sama nie wierzysz, bo przecież jeszcze niedawno nawet nie miałaś/eś prawa jazdy.

Nauczyć się marzyć można w każdym wieku. Nie potrzebujesz odpowiedniego czasu ani stanu. Wystarczy tylko chęć. Nawet jeżeli wydaje ci się, że wiesz, dokąd zmierzasz. A tym bardziej jeżeli nie wiesz.

Co Cię czeka podczas kursu?

 • 4 tygodnie owocnej pracy nad marzeniami
 • 10 modułów video z zadaniami
 • regularny feedback zwrotny po każdym wykonanym zadaniu
 • dostęp do zamkniętej grupy wraz z innymi urzestnikami
 • materiały dodatkowe: check-lista marzeń
 • losowanie prezentów na końcu kursu (darmowe uczestnictwo w kolejnych kursach)

Kurs składa się z 10 modułów video z pisemnymi zadaniami do wykonania samodzielnie.

Moduł 1. Wstęp i analiza Twojej sytuacji – Na wstępie przyjrzysz się sferze swojego życia, od której najlepiej zacząć zmianę. Potem zaczniesz oczyszczać przestrzeń wokół siebie, żeby zrobić miejsce na zmiany.  

Moduł 2. Pierwsza lista marzeń – W tym module zaczniemy tworzyć fundamenty Twojego nowego życia. Nauczysz się marzyć dla siebie, prawidłowo formułować marzenia i będziesz szukać czego tak naprawdę chcesz w życiu. Dodatkowo dostaniesz check-listę poprawnego formułowania marzeń.

Moduł 3. Strach i praca ze strachem – Każde niezrealizowane marzenie kryje za sobą jakiś strach. Dowiesz się jakie strachy chowają się pod Twoimi marzeniami i dostaniesz praktyczne narzędzie do pracy nad nimi.

Moduł 4. Przekonania i wbudowane programy – W tym module zajmiemy się odkrywaniem negatywnych oraz neutralnych przekonań, zobaczysz ich korzenie i uświadomisz sobie od kogo je masz. Dodatkowo, jeżeli masz dzieci, to będzie ogromna wartość dodana, która zmieni życie Twojego dziecka. 

Moduł 5. Wyzerowanie przekonań – Większość niezrealizowanych marzeń jest bezpośrednio powiązana z historią kotwicą, o której istnieniu często nawet nie masz pojęcia. Przypomnisz sobie tę historie, przepracujesz i uwolnisz od niej.

Moduł 6. Wartości i nowa lista marzeń – Odkryjesz jaką potrzebę chcesz zapełnić przez swoje marzenia i stworzysz nową listę marzeń, wychodzącą daleko poza strefę komfortu.

Moduł 7. Data, moment realizacji oraz autentyczność marzeń – Często marzenia nie są Twoje lub wydaje Ci się że, chcesz to co chcesz. Z pomocą przygotowanej medytacji zobaczysz i poczujesz, czy to jest kierunek, w którym masz podążać.

Moduł 8.  Synchroniczność – Nauczysz się zauważać znaki oraz poznasz dwuetapowy proces materializacji marzeń: 72 godziny po oraz 30-90 dni po „uruchomieniu” marzenia.

Moduł 9. Plan realizacji i następne kroki – W tym module zaplanujemy to co możesz zrobić już dziś, żeby przyśpieszyć realizację marzeń.

Moduł 10. Podsumowanie i początek nowego życia – W ostatnim module dostaniesz podsumowanie w pigułce, „uruchomisz” swoje marzenia we Wszechświecie oraz przejdziesz przez medytację nowego życia.

DON’T MISS OUT!
Subskrybuj mój Newsletter
Bądź pierwszą osobą, która otrzyma najnowsze aktualizacje i ekskluzywne treści prosto na swoją skrzynkę e-mail..
Zapisz na listę
Nic nie ryzykujesz. Subskrybcję możesz anulować kiedy zechcesz.
close-link
×

 

Cześć!

Zapraszam do kontaktu przez Whatsapp jeśli masz jakieś pytania :)

× Masz pytanie?